Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar tr

Değerli Beymen Club Dostları,

Siz değerli müşterilerimiz için, yurtdışı iş ortaklarımızla bilgi alışverişi yaparak ve dünyadaki en son teknolojik örnekleri inceleyerek, uluslararası standartlarda hayata geçirdiğimiz sağlık ve güvenlik önlemlerimizi paylaşmak isteriz.

Ülke genelindeki tüm mağazalarımızı Huwa-San’ın uluslararası standartlardaki ekolojik ürünleri ile dezenfekte ettik. Açılış sonrası hem gün içinde, hem de kapanış sonrasında özel eğitimli personelimiz tarafından rutin olarak dezenfekte işlemlerine devam edeceğiz.

Mağazalarımızda, uzman doktorlar tarafından verilen Covid-19 eğitimlerini tamamlamış, düzenli sağlık kontrolünden geçen ve her gün ateşleri ölçülen personelimiz kişisel koruyucu ekipmanları ile sizlere hizmet verecekler. Sosyal mesafe kuralları gereği aynı anda sınırlı sayıda personelimiz ile sizi ağırlıyor olacağız.

Mağazalarımız içerisinde siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği ortak alanlarda özel dezenfeksiyon noktaları hazırlıyoruz.

Deneme kabinlerimizi her kullanım öncesi dezenfekte edeceğiz. Denenmiş ürünleri hijyen koşulları gereği, mağazalarımızda hazırlanan özel alanlarda beklettikten ve yoğun buharlı ütüleme işlemi yapıp dezenfekte ettikten sonra ertesi gün yeniden servise sunuyor olacağız.

Ürün değişim hizmetini, mağazalarımızda özel hazırlanmış alanlarda gerçekleştireceğiz. İade ürünleri, özel alanlarda beklettikten ve dezenfekte ettikten sonra yeniden reyona çıkaracağız.

Siz değerli müşterimizin güvenliği için temassız ödeme veya uzaktan ödeme seçenekleri hizmetinizde olacak.

Sosyal mesafe kuralları gereği aynı anda sınırlı sayıda müşterimize servis veriyor olacağız, toplum sağlığı yönetmeliğine uygun olarak mağazalarımızı ziyaretleriniz boyunca maske takılması zorunluluğuna uymanızı rica ederiz.

Beymen Club olarak sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman en önemli önceliğimiz. Önümüzdeki yeni dönemde sizlere alışkın olduğunuz Beymen Club deneyimini yaşatırken önlemlerimizi en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.

Mağazalarımızda buluşmak dileğiyle...

Sevgilerimizle,

{{customPopupTitle}}