Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar tr
Müşteri Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Kupon kullanım koşulları hakkında bilgi alabilir miyim?

Kuponunuzu, alışveriş sepetinizde bulunan “Kupon Kodu” alanına yazınız. “Uygula” butonuna tıkladıktan sonra, kupon indiriminiz gerçekleşecektir. Kupon kodları sadece beymenclub.com’da geçerlidir, herhangi başka bir indirim veya kampanya ile birleştirilemez veya nakde çevrilemez. Kuponunuz indirimli ürünlerde geçerli değildir.

Beymenclub.com üzerinden hediye gönderimi yapabilir miyim?

Beymenclub.com üzerinden hediye gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için hediye göndermek istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekledikten sonraki “Gönderim” bölümünde "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğine tıklayarak şık bir hediye paketi ile ürünün istediğiniz bir adrese gönderilmesini sağlıyoruz.

Beymenclub.com'a mobil cihazlardan erişebilir miyim?

Beymenclub.com'a mobil cihazlardan erişebilirsiniz.

Satın almak istediğim ürün tükendi ise tekrar satışa çıkma ihtimali var mıdır?

Satın almak istediğiniz ürün kampanyalı bir ürünse tekrar satışa çıkma ihtimali son derece düşüktür. Bu tip ürünlerimizi mağazalarımızdan sorgulayabilirsiniz. Kampanya dahilinde olmayan ürünlerimiz belirli periyotlarla güncellenecektir. Bu anlamda satın almak istediğiniz ürün tekrar satışa girebilir.

Beymenclub.com'daki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?

Beymenclub.com sitesine üye olurken bildireceğiniz e-mail adresine belirli periyotlarla sitedeki fırsatlar konusunda bilgilendirme e-maili gönderilebilecektir.

Beymenclub.com'dan satın aldığım bir ürünü değiştirebilir miyim?

Beymenclub.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi sadece mağazalarımızdan yapılabilmektedir; butiklerden değişim yapılmamaktadır. Kullanılmamış, orijinal paketleriyle muhafaza edilmiş ve etiketi üzerinde olan Beymen Club markalı ürünleriniz için Beymen Club mağazalarımızdan, ürün bedeli karşılığı iade mal fişi alabilirsiniz. Alacağınız iade mal fişini tüm Beymen ve Beymen Club mağazalarımızda kullanabilirsiniz. Mağazalarımızda sadece ürün değişimi yapılabildiğini ve para iadesi yapılamadığını hatırlatmak isteriz. İade işlemleri için lütfen soru 8’e bakınız.

Beymen mağaza ve markalarından yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Satın almış olduğunuz ya da size hediye edilmiş olan kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi, aşağıda belirtilen şartlar ve süreler içinde kalmak koşuluyla istediğiniz bir ürünle değiştiriyor ya da iade alıyor ve tüm Beymen mağazalarında kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz bir “iade ürün kartı” takdim ediyoruz.

Değişim & İade koşullarını sağlayan Beymen ürünlerinizi dilediğiniz bir Beymen mağazasından, fatura tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde faturanızla birlikte değiştirebilirsiniz.

Beymen Butik Mağazalarından satınalınmış ürünlerin değişimleri sadece satınalındığı Butik mağazadan

Outlet mağazadan satınalınmış ürün değişimleri sadece Beymen Outlet Mağazalarından,

Beymen Seasons mağazalarından satınalınmış ürün değişimleri sadece Beymen Seasons mağazalarından,

Beymen Club mağazadan satınalınmış ürün değişimleri ise sadece Beymen Club Mağazalarından yapılabilmektedir.

Hediye ürün değişimlerinde, Hediye Değişim Kartınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Hediye değişimlerinde ücret iadesi yapılamayacağını hatırlatmak isteriz.

İade ve değişim koşulları kozmetik, kitap, çanta, aksesuar, gece elbiseleri, iç çamaşırı, mayo, gözlük ve benzeri bazı ürün grupları için geçerli değildir.

İade ve değişim dışında ayıplı olduğu tespit edilen ürünlere ilişkin kanuni haklarınız saklıdır.

Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Beymenclub.com’dan verilen siparişlerde; 1.000 TL ve üstü siparişlerinizin teslimatı ücretsiz olarak yapılmaktadır. 1.000TL altındaki siparişler için kargo ücreti 39 TL'dir.

Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.

İade Adresi:
Beymenclub.com Internet Depo
İnönü Mah. G.G.O.S.B(Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi) Farabi Caddesi No:1
Gebze/Kocaeli

İade işleminden ne kadar zaman sonra ödeme hesabıma yansıyor?

Kredi kartınıza yatırılan ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki-üç hafta sürmektedir. Ayrıca kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreç Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.'nin sorumluluğunda olmadığından yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir. Bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız ve imkanımız bulunmamaktadır.

“Mağazadan teslim almak istiyorum” sistemi nasıl çalışır?

Satın alma sayfasında teslimat adresi olarak "Siparişimi Mağazadan Teslim Almak İstiyorum" seçeneğini tıkladığınızda görüntülenen "Mağazalar" seçeneklerinden istediğiniz mağazayı seçebilirsiniz.

 • Ürünümü hangi mağazalarınızdan teslim alabilirim?
  Siparişinizi teslim alabileceğiniz mağazalarımızın listesi şöyledir:
  Beymen Akmerkez, Beymen Erenköy, Beymen Kavaklıdere, Beymen Nişantaşı, Beymen İstinyepark, Beymen Panora, Beymen Aqua Florya, Beymen Zorlu Center, Beymen Akasya
  Mağaza adresleri için lütfen tıklayınız.
 • Mağazaya gittiğimde ürünümü hangi noktadan teslim alabilirim?
  Ürününüzü, mağaza ana giriş kasamızdan teslim alabilirsiniz.
 • Siparişimi teslim alabilmem için ne ibraz etmeliyim?
  Sipariş numaranızı belirtmeniz ve kimlik ibraz etmeniz yeterli olacaktır.
 • Siparişimi başka birisini mağazaya yönlendirerek aldırabilir miyim?
  Evet, aldırabilirsiniz ancak mutlaka sizin kimliğinizin aslını ibraz etmek zorundadır.
 • Siparişimi ne kadar süre içinde gidip almak zorundayım?
  Sipariş etmiş olduğunuz ürünler 30 gün süreyle mağazalarımızda tutulur, sonrasında depoya geri gönderilir.
 • Siparişim mağazaya yanlış gönderilmişse ne yapabilirim?
  Faturanıza bakılarak yanlışlık tespit edildiği anda beden veya ürün değişikliği yapılabilir, İade Mal Fişi alabilirsiniz. Para iadesi veya kredi kartına iade için ürünün depomuza geri gönderilmesi gerekmektedir. Mağazalarımızda ücret iadesi yapılamaz.
 • Ürünüm ne zaman mağazaya gidecek?
  Sipariş temin süresi, siparişiniz alındıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde mağazamıza teslim edilir.
 • Mağazanızdan teslim aldığım ürünü, mağazanızdan tadilat yaptırabilir miyim?
  Ürünlerinizi Beymen mağazalarımızdan teslim etmekteyiz. Tadilatlarınızı en yakın Beymen Club mağazamızdan yaptırabilirsiniz.
 • Siparişimin mağazaya teslim edilip, edilmediğini nasıl kontrol edebilirim?
  Siparişlerinizin durumunu Üyelik / Üyelik Bilgilerim / Siparişlerim kısmından kontrol edebilirsiniz. “Tamamlandı” olarak görmüş olduğunuz siparişlerinizin teslim durumunu 444 47 00 Beymen Müşteri Hizmetleri hattından ya da ilgili mağazamızdan öğrenebilirsiniz. Temin edilmiş olan ürünlerinizin, Akmerkez mağazamıza teslimatı ertesi gün, Kavaklıdere mağazamıza teslimi +1 gün sonrasında gerçekleştirilmiş olacaktır.
 • Siparişimi mağazanıza yönlendirmek için ne yapmalıyım?
  Alışverişinizi tamamladıktan sonra, ödeme aşamasında, teslimat adresinizi, ürününüzü teslim almak istediğiniz mağazalarımızdan biri olarak seçmeniz yeterli olacaktır.
 • Ürünü teslim aldığım an itibarı ile iade / değişim yapabilir miyim?
  Ürünlerinizi Beymen mağazalarımızdan teslim etmekteyiz. İade ve değişim işlemlerinizi en yakın Beymen Club mağazamızdan yaptırabilirsiniz.
Kişisel Veri İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme ve Gizlilik Kuralları

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile
Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli site ziyaretçilerimiz, müşterilerimiz, üyelerimiz,

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kisisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek isteriz.

Şirketimiz Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. ve www.beymenclub.com sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Ziyaretçiler/Üyeler tarafından verilen/taraflarından edinilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşca sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemizi kullanımlarınızda (varsa) tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Şirketimiz'den bağımsız olarak ilgili Banka veya Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmekte olup Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler Şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez.

Sitemize üyelik, (varsa) ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin İşlenme Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliklerinin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; Sitemizi ziyaret, alışveriş ve iletişim bilgileriniz ile diğer her türlü kişisel olan-olmayan bilgileriniz,

aşağıda ve kişisel veri mevzuatında öngörülen yöntem-usuller ile işlenebilecektir.

Böylece kisişel bilgileriniz, Şirketimiz ve diğer bahsi geçen kuruluşlar-ilgilerince gerek yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeniz, gerek ise taraflarına veya başkalarına ait her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik işlemleri, bilgilendirmeleri ve uygulamaları yapılması amacı ile, otomatik olan/olmayan yöntemlerle temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun biçimde öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, paylaşım, (yurt içinde-dışına) aktarılma, transfer ve kişisel veri mevzuatında öngörülen sair işlenmelere (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" olarak anılacaktır) tabi tutulabilecek, kanunen zorunlu ise bazı uygulamalar için ayrıca izniniz de rica edilebilecektir.

Ziyaretçilerin/Üyelerin Şirketimize, bayileri ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait fiziki ve e-ticaret mağazaları-reyonları ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler ve alışveriş konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth, beacon ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez) Uygulaması

www.beymenclub.com sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler kullanıcının ziyaret ettiği internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler (Üye-Müşterilerimiz dahil) yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz/Üyelerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, beacon-diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçi/Müşteri-Üyelerimize ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen Kişisel Verileriniz - İletişimler ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

İsim, soyisim, rumuz, yaş, cinsiyet, medeni durum, yaşanılan bölge, eğitim düzeyi, ilgi alanları, kıyafetler dahil her türlü ürüne ve hizmetlere ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercih, ilgi, zevk ve beğeniler, fatura içerikleri, cep telefonu numası, cihaz kodları, tanımlama (çerez) bilgileri, web işaretçileri bilgileri, IP no-adresi, mail adresi, teknik reklam tanıtıcısı-kimliği bilgileri ve konum verileri gibi kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanısıra;

 • Kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu,
 • Tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz Şirketimiz Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.'e başvurabileceğinizi

bilgilerinize sunarız.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyorlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler/Üyelerimiz arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi/Müşteri/Üye dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Digital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair digital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin/Üyelerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları hertürlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler/Üyeler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Alışverişler ve Diğer Tüketici İşlemleri

Ziyaretçilerin/Üyelerin yukarıda belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, bildirimler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce ilgili satıcı/sağlayıcı ile yapacakları tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır.

(Varsa) Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü sahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza müşteri-üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb.lerinde gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Ziyaretçiler/Müşterilerimiz/Üyelerimiz tüm bu konularda ek bilgi istemlerini, her türlü talep ve şikayetlerini aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimiz Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.'e bildirebilir. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde (usulde-zamanda-şekilde) yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Adres: Ayazağa Mah. Cendere Cad. 3A Apt. No:109 O/3 Sarıyer - İstanbul, Telefon: 444 4 700, E-Posta: beymen@beymen.com İnternet Adresi: www.beymenclub.com

Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.

{{customPopupTitle}}