Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar tr

#BeymenClublaYazHiçBitmesin Fotoğraf Yarışması’na Davetlisiniz!

YAZ HİÇ BİTMESİN DİYENLER BEYMEN CLUB FOTOĞRAF YARIŞMASI’NDA BULUŞUYOR...

Hayat yazın güzel diyenlerdenseniz ve tatil fotoğraflarınız telefonunuzda birikmeye başladıysa, BEYMEN Club Fotoğraf Yarışması’nı kaçırmayın! Yazı en iyi anlattığını düşündüğünüz fotoğrafınızı #BeymenClublaYazHiçBitmesin hashtag’i ve  @beymenclub’ı etiketleyerek Instagram’dan paylaşın, harika hediyeleri kazanma şansını yakalayın!

12 Temmuz  2019, Cuma günü başlayan ve 18 yaşından büyük herkesin katılabileceği  yarışmaya katılan fotoğraflar;  Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili, Beymen CMO’su Polat Uyal, 212 Studio Kurucusu Handan Yılmaz, moda yazarı Koray Caner, sanatçı Sedef Gali’den oluşan yarışma jürisi tarafından değerlendirilecek.

Son katılım tarihi 18 Ağustos, Pazar günü olan yarışmada dereceye giren fotoğraflar, #BeymenClublaYazHiçBitmesin dijital sergisi dahilinde seçili BEYMEN Club’lardaki ekranlarda ve BEYMEN Club sosyal medya hesaplarında sergilenecek. 

Yarışmanın birincisi BEYMEN Club’dan 3.000 TL’lik, ikincisi 2.000 TL’lik, üçüncüsü ise 1.000 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim:


Hacer Kalay Beymen 0212  335  65  00  -  Dahili: 6677 Hacer.Kalay@beymen.com
Mina Üstün  Beymen 0212  335  65  00  -  Dahili: 2904 Mina.Ustun@beymen.com

#BeymenClublaYazHiçBitmesin Fotoğraf Yarışması Katılım Koşulları:

  • Yarışma 18 yaş üzeri tüm katılımcılara açıktır.
  • Görsellerin filtresiz ve #BeymenClublaYazHiçBitmesin hashtag’i ile Instagram’dan paylaşılması,@beymenclub’ın etiketlenmesi ve www.beymenclub.com.tr adresindeki yarışma katılım muvaffakatnamesinin imzalanması gerekmektedir.
  • Yarışmaya katılanlar arasından juri oylaması ile belirlenecek yarışma birincisi BEYMEN Club’dan 3.000 TL’lik, ikincisi 2.000 TL’lik, üçüncüsü ise 1.000 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecektir.
  • Dereceye giren fotoğraflar belirli Beymen Club dijital ekranlarında ve sosyal medya hesaplarında kazananların Instagram kullanıcı adları verilerek sergilenecektir.
  • Beymen Club dereceye giren fotoğrafların sergilenme hakkını saklı tutar. Dereceye giren görsellerin sahipleri, Beymen Club’a görsellerin yüksek versiyonlarını temin etmekle yükümlüdür.
  • -Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Katılımcıların beyan ettikleri bilgilerin gerçek oldukları varsayılır, yarışmanın sonuçlanma aşamasında dahi bilgilerin gerçek olmadığı ortaya çıkarsa, Düzenleyici’nin katılımcının verilerini silme ve yarışmadan diskalifiye etme hakkı saklıdır.
  • Ödül kazanma hakkı satılamaz, devredilemez, ertelenemez. Kazanılan hak nakit paraya veya başka bir mala çevrilemez.
  • Beymen Club yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma vesona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  • Katılım Şartları ve Yarışma Koşulları’nda yapılan değişiklikler https://www.beymenclub.com/content/beymenclubla-yaz-hic-bitmesin sayfasında yayınlanacaktır.

{{customPopupTitle}}