Dünyanın geleceği için #Dogayasevgiyle üretilen uzun ömürlü ve zamansız tasarımların yer aldığı Beymen Club Sürdürülebilir Koleksiyonu ile tanışın. Organik ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilen 100’ün üzerinde tasarım Beymen Club’ın doğaya olan bağlılığının bir kez daha altını çiziyor.

Tüm üretim aşamalarında sürdürülebilir metodların tercih edildiği koleksiyon, doğa ve çevre bilincini ön plana alan herkes için Beymen Club imzası taşıyan kusursuz bir gardırop sunuyor.

Beymen Club’ın ikonik tasarımlarından T-shirt, sweatshirt ve gömlekler ise biyolojik çeşitliliği korumaya yönelik, su ve toprağı kirletmeyen organik pamuk kumaşlar ile özel olarak tasarlandı. Sezonun en dikkat çekici tasarımları arasında yer alan dolgulu mont ve yeleklerde, yine tamamen geri dönüşümlü dolgu malzemeleri kullanıldı.

Koleksiyondaki denim ürünler, yüzde 95’e kadar daha az su ve yüzde 80’e kadar daha az elektrik tüketen ekolojik yıkama ile hiçbir kimyasal malzeme kullanılmadan tamamen sürdürülebilirlik standartlarına uygun şekilde üretildi.

Yeni sezonda gardırobunu güncellerken çevre dostu bir tutum sergillemek isteyenlerin favorisi olacak tasarımları Beymenclub.com ve Beymen Club’larda keşfedebilirsiniz.

#Dogayasevgiyle

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız

X