Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar tr
BEYMEN CLUB HAKKINDA

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MUTLULUĞU

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu Nedir?

Türkiye'de henüz tüketiciyi koruma yasasının bulunmadığı ve tüketici haklarından söz edilmediği bir dönemde sektörde bir ilke imza atarak hayata geçirilen “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramı, Beymen Club’ın ‘özgün ve ayrıcalıklı’ hizmet anlayışının ana fikrini oluşturuyor.

Yıllar içinde sektörde referans ve örnek olan bu uygulama, Beymen Club’ın geçmişten bugüne odağını oluşturan müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek amacıyla tüm Beymen Club çalışanları tarafından benimsenmiş ve uygulanmaktadır.

“Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kapsamında özel siparişler, ömür boyu ücretsiz tadilat, hediye danışmanlığı, kurumsal hediye, ‘private shopper’, ev ve işyerine servis, ürün değişimi ve iadesi, ücretsiz eve teslim, son dakika hizmeti gibi uygulamaların yanı sıra dünyaca ünlü markaların tasarımcıları ile tanışma, moda haftalarına katılım ve özel ürün tedariği gibi alışverişin ötesinde benzersiz deneyimler sunuluyor.

Ücretsiz Komandatura

Beymen Club’dan satın aldığınız bir ürünün üzerinize tam olarak uymazsa; giysiniz beden ölçünüze göre ücretsiz olarak düzeltilecektir.

Ürün Değiştirme ve İade İmkanı

Beymen Club’dan yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Satın aldığınız bir üründen memnun olmadığınız takdirde, ürünü aşağıda belirtilen şekillerde ve sürelerde iade alıyoruz veya tüm Beymen Club ve Beymen mağazalarında kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" takdim ediyoruz.

BEDEN, MODEL, RENK VE ÜRÜN DEĞİŞTİRME

Beymen Club'dan satın aldığınız ürünlerin rengi ya da modeli içinize sinmedi mi? Ya da aldığınız ürünün yerine başka bir ürün mü almak istiyorsunuz?

Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünleri, dilediğiniz bir Beymen Club mağazasından en geç 30 gün içerisinde faturanızla birlikte değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

Ürününüzü başka bir ürünle değiştirmek istediğinizde;

  • Ürününüzü, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Beymen Club ve Beymen mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Ya da ürününüzü iade etmek istediğinizde; faturanızdaki satış fiyatı üzerinden kredilendirilerek size geri ödeme yapılacaktır. Tüm iade ve değişimler kozmetik, kitap, çanta, aksesuar, gece elbiseleri, iç çamaşırı, mayo ve gözlük için geçerli değildir.

HEDİYE DEĞİŞTİRME

Beymen Club’dan hediye gelmiş bir ürünü değiştirmek mi istiyorsunuz? Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi dilediğiniz bir Beymen Club mağazasından en geç 30 gün içerisinde "hediye değiştirme kartı”nızla birlikte değiştirebilirsiniz.

  • Ürününüzü, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Beymen Club ve Beymen mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Hediye değiştirmelerinde nakit iadesi yapılamaz.
Hatırlatmalar

Ürünleriniz üzerindeki etiketlerde, kullanım ve temizleme bilgileri bulunmaktadır. Kullanma talimatlarını uygulamanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır. Tadilat yapılmamış ve kullanılmamış Beymen Club ürünlerinizi en geç 30 gün içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız bir ürünü değiştirmek istediğinizde faturanızı da birlikte getirmeniz gerekmektedir. Size hediye gelen ürünleri değiştirmek istediğinizde “Hediye Değiştirme Kartı”nızı getirmeyi lütfen unutmayınız. Hediye gelen ürünlerinizi vakit geçirmeden denemenizi, bir sorun varsa en geç 30 gün içerisinde en yakın Beymen Club mağazasına getirmenizi rica ederiz.

Beymen Club Koşulsuz Müşteri Mutluluğu İletişim

Beymen Mağazacılık A.Ş
Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 3A Blok No: 3/O İç Kapı No: 3 Sarıyer / İstanbul
Sarıyer-İstanbul
Tel : 0212 335 65 00
Faks : 0212 335 65 99
e-posta: beymenclub@beymenclub.com

{{customPopupTitle}}