Kapat
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Beymenclub.com’a üye olun, kampanyalardan önce siz haberdar olun!

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MUTLULUĞU

 • Koşulsuz Müşteri Mutluluğu Nedir?

  "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" tüm müşterilerimize sunduğumuz “farklı” bir hizmet anlayışının ana fikridir. Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkeleri; tüm Beymen mağazaları ve ürünleri için geçerlidir ve bütün Beymen çalışanları bu ilkleri tam olarak uygulamakla yükümlüdür.

  Beymen Club olarak amacımız, sizlere en kaliteli servisi sunmaktır. Beymen Club mağazalarında görevli tüm satış ekibimiz, size ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

  Daha iyiye ve daha doğruya ulaşmak sizlerin bize yol göstermesiyle mümkün olacaktır. Görüş, istek ve uyarılarınız için Beymen Özel Müşteri Hattı 444 4 700'ü arayabilirsiniz.

  Desteğiniz için teşekkür ederiz.

 • Ücretsiz Komandatura

  Beymen Club’dan satın aldığınız bir ürünün üzerinize tam olarak uymazsa; giysiniz beden ölçünüze göre ücretsiz olarak düzeltilecektir.

 • Ürün Değiştirme ve İade İmkanı

  Beymen Club’dan yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Satın aldığınız bir üründen memnun olmadığınız takdirde, ürünü aşağıda belirtilen şekillerde ve sürelerde iade alıyoruz veya tüm Beymen Club ve Beymen mağazalarında kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" takdim ediyoruz.

  BEDEN, MODEL, RENK VE ÜRÜN DEĞİŞTİRME

  Beymen Club'dan satın aldığınız ürünlerin rengi ya da modeli içinize sinmedi mi? Ya da aldığınız ürünün yerine başka bir ürün mü almak istiyorsunuz?

  Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünleri, dilediğiniz bir Beymen Club mağazasından en geç 30 gün içerisinde faturanızla birlikte değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

  Ürününüzü başka bir ürünle değiştirmek istediğinizde;

  • Ürününüzü, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Beymen Club ve Beymen mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Ya da ürününüzü iade etmek istediğinizde; faturanızdaki satış fiyatı üzerinden kredilendirilerek size geri ödeme yapılacaktır. Tüm iade ve değişimler kozmetik, kitap, çanta, aksesuar, gece elbiseleri, iç çamaşırı, mayo ve gözlük için geçerli değildir.

  HEDİYE DEĞİŞTİRME

  Beymen Club’dan hediye gelmiş bir ürünü değiştirmek mi istiyorsunuz? Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi dilediğiniz bir Beymen Club mağazasından en geç 30 gün içerisinde "hediye değiştirme kartı”nızla birlikte değiştirebilirsiniz.

  • Ürününüzü, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Beymen Club ve Beymen mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Hediye değiştirmelerinde nakit iadesi yapılamaz.
 • Hatırlatmalar

  Ürünleriniz üzerindeki etiketlerde, kullanım ve temizleme bilgileri bulunmaktadır. Kullanma talimatlarını uygulamanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır. Tadilat yapılmamış ve kullanılmamış Beymen Club ürünlerinizi en geç 30 gün içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

  Satın aldığınız bir ürünü değiştirmek istediğinizde faturanızı da birlikte getirmeniz gerekmektedir. Size hediye gelen ürünleri değiştirmek istediğinizde “Hediye Değiştirme Kartı”nızı getirmeyi lütfen unutmayınız. Hediye gelen ürünlerinizi vakit geçirmeden denemenizi, bir sorun varsa en geç 30 gün içerisinde en yakın Beymen Club mağazasına getirmenizi rica ederiz.

 • Beymen Koşulsuz Müşteri Mutluluğu İletişim

  Beymen Mağazacılık A.Ş
  Eski Büyükdere Cad. Maslak Mah.
  Oycan Plaza No:15 K:7-9
  Sarıyer-İstanbul
  Tel : 0212 335 65 00
  Faks : 0212 335 65 99
  e-posta: beymenclub@beymenclub.com

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız

X