Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar tr
Müşteri Hizmetleri

Ücretsiz Kargo ve İade

Beymenclub.com, online alışverişte Beymen Club koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler. Beymenclub.com’dan verilen siparişlerde; 1.000 TL ve üstü siparişlerinizin teslimatı ücretsiz olarak yapılmaktadır. 1.000TL altındaki siparişler için kargo ücreti 39 TL'dir.

Ücretsiz Kargo: 1.000 TL üzeri siparişleriniz Beymen Express, Yurtiçi Kargo ve Hepsi Jet ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız, fatura tarihi üzerinden 30 gün geçmeden Hesabım > Siparişlerim sayfasından veya beymenclub.com/customer/ordertracking sayfasından iade talebi oluşturup iade gönderi yöntemine uygun olarak gönderdiğiniz taktirde ücretsiz olarak gönderebilirsiniz


İADE ŞARTLARI

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri Hesabım > Siparişlerim sayfasından veya beymenclub.com/customer/ordertracking sayfasından iade talebi oluşturarak gönderdiğiniz takdirde kargo ücreti ödemezsiniz.

Geri ödemeler: İadeniz, ilgili depoya ulaştıktan sonra iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünlerin ücret iadesi işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanır. İade işlemleriniz beymen.com tarafından tamamlandığında e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza yansıma süresi, banka süreçlerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Geri ödemelerinizi bankanızla iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

{{customPopupTitle}}