Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar tr

BEYMEN CLUB
GÖMLEK REHBERİ

Stiliyle ilham veren Beymen Club erkeklerinin vazgeçilmezi gömlekler modern
kesimleri ve teknik kumaşlarıyla gardıropların her daim favorileri. Ofisten şık
davetlere, arkadaş buluşmalarından şehir keşiflerine, her okazyona uyum sağlayan
tasarımlar, renk ve desen çeşitliliğiyle de stil oyununda bir adım önde. ‌

BEYAZ

Her daim kurtarıcı roldeki beyaz gömlekler, blazer ceketler ile karizmatik görünümlere imza atarken denim pantolonlar ile günlük stile adapte oluyor.

KEŞFET

OXFORD

Dört mevsime kusursuzca uyum sağlayan oxford gömlekler, ikonik kaz logosu, renkleri ve desenleriyle farklı stil kodlarına dahil olarak başrolü alıyor.

KEŞFET

COMFORT FIT

Rahat kalıbı ve çok yönlü kullanılabilirliği ile öne çıkan comfort fit gömlekler, stil sahibi görünürken konforundan ödün vermeyenlerin kurtarıcısı olmaya aday.

KEŞFET

SLIM FIT

Vücuda oturan kesimiyle daha fit bir silüet sunan slim fit gömlekleri, dar kalıplı pantolonlar ve takımlarla kombinleyerek rahatlık ve şıklığı bir araya getirebilir, özel davetlerde ise çarpıcı bir etki bırakabilirsiniz.

KEŞFET

EKOSE

Klasik ve modern tarzı bir arada sunan ekose gömlekler, denimden şortlara, sneaker’dan loafer’lara, farklı tasarımlarla uyumu yakalayarak stil oyununda yaratıcı tarafınızı yansıtmaya davet ediyor.

KEŞFET

KETEN

Hafif kumaşıyla sahilde cool bir görünüm yakalarken şehirde şık bir stil sunan keten gömlekler, Beymen Club’ın ince terzilik anlayışıyla bir adım ileri taşınıyor.

KEŞFET

NON-IRON

Ütü gerektirmeyen teknik kumaşıyla öne çıkan non-iron gömlekler, şehrin akışında, yoğun iş temposunda veya seyahatlerde fonksiyonelliği ve stili bir araya getirmesiyle gardırobun joker üyelerine dönüşüyor.

KEŞFET

{{customPopupTitle}}