Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar

Zaman, hiç olmadığı kadar hızlı. İnsan, zamanla tatlı bir yarış halinde. Bir yandan doğayla uyum içinde kalmak, diğer yandan kendi sınırlarımızı keşfetmek, yeniliklere yelken açmak istiyoruz. Bu hassas denge bizi sürekli hareket halinde olmaya davet ediyor. Keşfetmek hareketin özünde var ve pusulası yenilik olana, yolda olmanın kendisi en büyük keşif…

KOLEKSİYONU KEŞFEDİN

Sonbaharın gelişiyle pusula bu kez şehre dönüyor. Şimdi şehirde olan bitenin izini sürme zamanı. Kültürel hayatı canlandırma, taze fikirlere yer açma, yeni sesler duyma ve hayal etmenin vakti. Bu yolun sonu yok; her yeni keşif, insanı bir sonrakine götürüyor; ilham veren her tanışma, yeni tanışmalara yol açıyor.

Ve Beymen Club soruyor; Şimdi nereye?

2021-22 Sonbahar/Kış sezonunda Beymen Club, modanın bireysel tavrını ve cesaretini, yeni mevsimle hareketlenen kent yaşamına uyarlıyor. Beymen Club’a bu sonbaharki keşif yolculuğunda, fark yaratan bireysel stilleriyle olduğu kadar yeniliğe açık tavırlarıyla da ilham veren iki ünlü isim eşlik ediyor: Büşra Develi ve Birkan Sokullu.

Beymen Club yeni sezonda, şehrin temposuna ayak uydururken; konserlere, sergilere, festivallere, özlediğimiz o tazeliğe akarken, kendimizi stilimizle ifade edebilmenin formüllerini sunuyor. Haftanın her günü, günün her saati için.

Dinamik görünümlere hayat veren özgün form ve kalıplar, cüretkar renkler, Beymen Club kadınının enerjisini yansıtıyor. 2021-22 Sonbahar/Kış kadın koleksiyonunda hem geometrik hem de yağlıboya tablolarını andıran desenler var. Kapitone detaylar, peluş dokunuşlar, teknik kumaşlar fark yaratırken, Beymen Club’ın vazgeçilmezi denimler, sofistike ve modern bir stilde konfora olanak tanıyor.

Beymen Club 2021-22 Sonbahar/Kış erkek koleksiyonu ise farklı doku ve renkleri kullanarak, casual giyimi çağdaş ve klas bir zemine taşıyor. İddiası yalın çizgisinde saklı koleksiyonda ekru, buz mavisi ve camel tonları, teknik detaylara sahip dokular, özgün baskı ve nakışlar, jakar desenli trikolarla bir araya geliyor.

Bireysel ifadeye alan açan çok yönlü sonbahar koleksiyonuyla yeni sezonda yepyeni bir hikaye yazan Beymen Club, sürdürülebilirlik ilkesine uygun tasarımlarıyla daha iyi bir dünya için doğaya saygı duyuyor.

“Merak” ve “hareket” içimizdeki iki değişmez unsur. Bu ikili oldukça yeni hikayelerin sonu gelmez. Yol uzun, keşfetmek güzel.

Beymen Club ile şimdi nereye?

{{customPopupTitle}}