Sipariş Takibi Katalog Mağazalar Kampanyalar

Beymen Club x Arçelik OLED TV #ŞehrinHayatı Fotoğraf Yarışmasıyla, fotoğraf tutkunlarını şehri ve insanları yansıtmaya davet ediyor!

Beymen Club x Arçelik OLED TV “#ŞehrinHayatı” fotoğraf yarışmasıyla moda, şehir ve fotoğraf tutkunlarını bir araya getiriyor. “Kameranı hayatın ta kendisine, şehrin kalbine ve insanlara odakla” mottosuyla düzenlenen fotoğraf yarışmasına katılmak isteyenlerin #ŞehrinHayatı hashtag’iyle şehri ve insanları çekip Instagram’dan paylaşmaları yeterli oluyor.

15 Mayıs’ta başlayan ve 18 yaşından büyük herkesin katılabileceği “ŞehrinHayatı” fotoğraf yarışmasının jürisi Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili, Beymen Pazarlama İletişimi Genel Müdürü Yardımcısı Elif Tellaloğlu, Arçelik Marka & İletişim Grup Yöneticisi Özlem Akbayır, Fotoğraf Sanatçısı Koray Birand, Beymen Tasarımcısı Aslı Abassoğlu, Condé Nast Traveller Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Çiler İlhan ve Blogger Ayşegül Uluç’dan oluşuyor.

1 Haziran’a kadar katılımların alınacağı yarışmada dereceye giren eserler, Beymen Club x Arçelik OLED TV #ŞehrinHayatı dijital sergisi dahilinde seçili Beymen Club vitrinlerinde yer alan Arçelik OLED TV’lerde gösterilecek.

Yarışmaya katılarak dereceye giren ilk üç isimden birinciye Beymen Club’dan 3.000 TL’lik hediye çeki ve Arçelik’ten tüm Arçelik televizyonlarda geçerli 2.000 TL indirim, ikinciye Beymen Club’dan 2.000 TL’lik hediye çeki ve Arçelik’ten tüm Arçelik televizyonlarda geçerli 1.000 TL indirim ve üçüncüye Beymen Club’dan 1.000 TL’lik hediye çeki ve Arçelik’ten tüm Arçelik televizyonlarda geçerli 500 TL indirim çekleri hediye edilecektir.

Beymen Club x Arçelik OLED TV #ŞehrinHayatı fotoğraf yarışması katılım şartları ve koşulları:.

  • Yarışma 18 yaş üzeri tüm katılımcılara açıktır. Yarışmada dereceye girenler özel jüri tarafından seçilecektir. Görsellerin filtresiz paylaşılması gerekmektedir.
  • Yarışmaya katılarak dereceye giren ilk üç isimden birinciye Beymen Club’dan 3.000 TL’lik hediye çeki ve Arçelik’ten tüm Arçelik televizyonlarda geçerli 2.000 TL indirim, ikinciye Beymen Club’dan 2.000 TL’lik hediye çeki ve Arçelik’ten tüm Arçelik televizyonlarda geçerli 1.000 TL indirim ve üçüncüye Beymen Club’dan 1.000 TL’lik hediye çeki ve Arçelik’ten tüm Arçelik televizyonlarda geçerli 500 TL indirim çekleri hediye edilecektir.
  • Dereceye giren fotoğraflar belirli Beymen Club vitrinlerinde Arçelik OLED TV’lerde yarışmacıların isimleri ve Instagram kullanıcı adları verilerek sergilenecektir.
  • Beymen Club dereceye giren fotoğrafların sergilenme hakkını saklı tutar. Dereceye giren görsellerin sahipleri Beymen Club’a görsellerin yüksek versiyonlarını temin etmekle yükümlülerdir.
  • Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Katılımcıların beyan ettikleri bilgilerin gerçek oldukları varsayılır, yarışmanın sonuçlanma aşamasında dahi bilgilerin gerçek olmadığı ortaya çıkarsa, Düzenleyici’nin katılımcının verilerini silme ve yarışmadan diskalifiye etme hakkı saklıdır.
  • Ödül kazanma hakkı satılamaz, devredilemez, ertelenemez. Kazanılan hak nakit paraya veya başka bir mala çevrilemez. Arçelik ve Beymen Club yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma vesona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  • Katılım Şartları ve Yarışma Koşulları’nda yapılan değişiklikler https://www.beymenclub.com/content/sehrinhayati sayfasında yayınlanacaktır.

{{customPopupTitle}}